BLOZ: 5847553 EAN: 5909991100537 Bez recepty Suplement diety
Zgłoś działanie niepożądaneMetafen Zatoki.
1 tabletka zawiera: 200 mg ibuprofenu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sód. Każda tabletka zawiera 2,1 mg (0,09 mmol) sodu.
Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: gorączka, ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej.
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.